Podnikový právník /čka
Toto je vzor nabídky práce na pozici: Podnikový právník /čka

O společnosti Seidel Business s.r.o.

Podnikový právník - práce
Seidel Business s.r.o. je nově vzniklou společností zabývající se byznysem na internetu a mimo něj. K hlavním činnostem společnosti patří například online marketing, ecommerce, tvorba webových stránek, SEO optimalizace, překladatelství, prodej softwaru, IT poradenství a poradenství začínajícím podnikatelům. Mezi další činnosti patří i provoz pracovních portálů a online katalogů v různých oblastech. Společnost je zastoupena také ve spolkové republice Německo a spolupracuje s partnery z jiných státu. K zákazníkům patří zákazníci z Česka, Slovenska ale i z jiných států.

Náplň práce a požadavky na pozici: podnikový právník

Náplň práce: Podnikový právník

  • Příprava obchodních a všeobecných podmínek
  • Příprava podmínek o ochraně osobních údajů
  • Analýza právních rizik
  • Zpracování smluv a právních dokumentů
  • Účast na jednáních s investory a s partnery
  • Právní podpora kolegům v různorodých otázkách

Požadavky na uchazeče

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo
  • Flexibilitu, mobilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • Znalost zákona o obchodních korporacích
  • Řidičské oprávnění skup. B - aktivní řidič
  • Znalost anglického a německého jazyka slovem
  • Praxe na obdobné pozici, minimálně 2 roky

Podrobné informace o pracovním místě: podnikový právník

  • Název společnosti: Seidel Business s.r.o.
  • Pracovní poměr: Plný úvazek
  • Smluvní vztah: Smlouva (na dobu neurčitou)
  • Zadavatel: Zaměstnavatel
  • Plat: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc
  • Místo výkonu práce: Bohumín
  • Vhodné pro: Uchazeče s praxí
  • Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
  • Požadované jazyky: Angličtina, Němčina
  • Zařazení: Podnikový právník

Zaměstnanecké výhody (Benefity)

  • Mobilní telefon, Notebook, Firemní auto
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Možnost práce z domova
  • Individuální rozvržení pracovní doby

Kontaktní údaje

V případě, že nás naše pracovní nabídka na pozici "podnikový právník" zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis s motivačním dopisem v anglickém a německém jazyce přímo na uvedený email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte ID pozice. Společnost Seidel Business s.r.o.. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Kontaktní osoba: Mgr. Jan Seidel
Telefon: +420 123456789
E-Mail: info(at)pravnici.net
Web: www.seidelbiz.com
Adresa: Seidel Business s.r.o., 73552 Bohumín, Svážná 114