Proč právě pravnici.net?
Podívejte se na přehled těch hlavních výhod tohoto portálu!

Co nabízí portál právníci.net?

Portál právníci.net je online katalogem právníků a advokátů. O zanesení katalogu může požádat praktický každý právník nebo advokát, popřípadě i notář. Jelikož slova "právník" nebo "právníci" nejsou ryze českými výrazy, mohou se nechat do katalogu zanést právníci nebo advokáti i z jiných států. Katalog je provozován i v několika jazycích, takže je vhodný i pro cizince žijící v tuzemsku, kteří potřebují právní pomoc, ale ovládají jazyk dané země.

Inzerce práce na právníci.net

Jestliže hledáte pro Vaší společnost nebo pro právnickou kancelář právníka nebo advokáta, můžete na právníci.net vkládat do inzerce práce volné pozice. Doba zveřejnění inzerátu a množství inzerátů je možno domluvit i individuálně. Jednou z výhod je inzerce přímo na specializovaných stránkách. Předčtěte si ale více o jednotlivých výhodách na této stránce.

Nabídka volných míst právníci a advokáti

Mimo inzerce práce, mohou potencionální kandidáti hledat nabídky volných míst. Výhodou je právě specializace tohoto webu na advokáty a právníky. Nabídky práce jsou dostupné minimálně pro Slovenskou a Českou republiku.

Profil právnické kanceláře

Na právníci.net je možné vytvořit profil Vaší právnické kanceláře. Profil lze uzpůsobit zcela individuálně a může obsahovat vlastní text, logo, obrázky nebo i dokonce vlastní video. Mimo tento obsah je možné vložit kontakty na jednotlivé osoby právnické kanceláře včetně zpětného odkazu na Váš web. Profil právnické kanceláře lze prezentovat i v jiných jazycích, takže můžete oslovit zahraniční klienty.

Profil právníka nebo advokáta

Jako právník nebo advokát můžete mít na portálu Váš vlastní profil. Profil lze uzpůsobit zcela individuálně a lze do něho vložit Váš text, logo, obrázky nebo i video. Hlavní výhodou je specializovaný web s klíčovou doménou, který Vám zaručí návštěvu více potenciálních klientů. Jestliže vlastníte svůj vlastní web, můžete zde přidat také jeho odkaz. Profil můžete prezentovat i ve více jazycích, takže se k Vám mohou dostat i klienti ze zahraničí.

Přehled jednotlivých výhod

  • Vytvoření profilu právníka nebo advokáta
  • Vytvoření profilu právnické kanceláře
  • Možnost prezentace právnické kanceláře a profilu právníka v cizích jazycích
  • Možnost vložení vlastního loga, textu, obrázků a videa do profilu právníka nebo kanceláře
  • Zpětný odkaz z profilů na Váše vlastní webové stránky
  • Možnost inzerce práce pro právnické profese
  • Optimalizováno pro prohlížení na mobilních zařízeních
  • SSL certifikát pro zabezpečené připojení na naše stránky
  • Prezentace na specializovaném webu s klíčovou doménou
  • Individuální ceny a řešení